Kilka pomysłów na kalendarz adwentowy

Korzystacie z kalendarzy adwentowych? Ja nigdy tego nie robiłam. Pamiętam, że w dzieciństwie nie mogłam wytrzymać i zawsze otwierałam okienka kalendarza (w których były czekoladki) z dużym wyprzedzeniem. Teraz też tego nie praktykuję, ale wiem, że niektórzy (zwłaszcza Ci, którzy mają dzieci) - tak. W dzisiejszym wpisie chcę Wam zaproponować kilka różnych kalendarzy adwentowych. Znajdziecie tu pomysły dla dzieci i dorosłych oraz coś uniwersalnego. Możecie je sprezentować sobie lub podarować komuś z rodziny i znajomych.

Kalendarz tradycyjny

Chyba każdemu kalendarz adwentowy kojarzy się z czekoladkami i taki też wybrałam na początek. Jest tradycyjny, ponieważ zawiera słodycze, ale ma nietypową formę. Na stronie Chocolissimo znajdziecie również kilka innych ciekawych i bardzo smacznych pomysłów.

Kalendarz adwentowy na słodko

Kalendarz adwentowy na sznurku, cena: 132,20 zł (Chocolissimo)

Kalendarz kobiecy

Przypuszczam, że większość kobiet uwielbia kosmetyki. Cóż, więc może być lepszego niż kalendarz adwentowy zawierający 24 kosmetyczne upominki? W zestawie znajdują się kosmetyki do makijażu, pielęgnacji oraz akcesoria.

Kalendarz adwentowy dla kobiet

Kalendarz Adwentowy, cena: 169,00 zł (Sephora)

Kalendarz męski

Skoro był kalendarz dla kobiet, to teraz czas na coś dla mężczyzn. Moja propozycja to nie całkiem tradycyjne skarpety do indywidualnego napełniania. Na pewno każda kobieta odpowiednio je uzupełni, a po świętach męska szafa wzbogaci się o 12 par pięknych skarpet.

Kalendarz adwentowy dla mężczyzn

Skarpety – kalendarz adwentowy dla Panów, cena: 79,99 zł (Tchibo)

Kalendarz dla dzieci

Klocki Lego to jedne z najpopularniejszych zabawek. Bawiły się nimi dzieci za moich czasów i bawią się teraz. Chyba każdy z nas przechodził w swoim życiu okres zauroczenia nimi. A co powiecie na połączenie przyjemności odliczania dni do świąt i odkrywania nowych elementów zestawu?

Kalendarz adwentowy Lego

Lego City kalendarz adwentowy 2016, cena: 124,99 zł (Planeta Klocków)

Kalendarz dla każdego

Zamiast kupować gotowe kalendarze możecie je wykonać własnoręcznie. Jeśli zdolności artystyczne 😉 lub czas Wam na to nie pozwalają, to możecie kupić np. woreczki do indywidualnego napełniania i sprawić komuś przyjemność.

Kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy woreczki, cena: 59,99 zł (Tchibo)

Jeśli planujecie zaopatrzyć się w kalendarze adwentowe, to się spieszcie. Zostały tylko dwa tygodnie i zaczynamy odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. Która z opcji podoba Wam się najbardziej? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

W dzisiejszym wpisie wykorzystałam zdjęcia ze stron: www.tchibo.pl, www.sephora.pl, www.chocolissimo.pl, www.planetaklockow.pl

No Comments Yet.

Leave a comment