10 pomysłów na prezent dla nauczycieli

Dzień Nauczyciela już za kilka dni, ale pewnie część z Was jeszcze się zastanawia nad prezentami dla nauczycieli swoich lub swoich pociech. Jeśli Ci nauczyciele są osobami z poczuciem humoru, to świetnie trafiliście, ponieważ znajdzie się tu również kilka takich pomysłów. W dzisiejszym zestawieniu pojawią się prezenty dla nauczycieli konkretnych przedmiotów oraz kilka uniwersalnych, które sprawdzą się w przypadku każdego. Myślę, że takie prezenty ucieszą ich bardziej niż kolejny kwiatek.

Koszulka dla polonisty

Koszulki to jeden z najczęściej pojawiających się prezentów w moich zestawieniach. Tym razem proponuję Wam zabawną wersję dla nauczyciela lub nauczycielki języka polskiego. Na pewno wielu z nich ma na myśli to zdanie (lub przynajmniej jego początek) kilka razy w ciągu dnia.

Prezent dla polonisty

Koszulka Czytaj lektury, cena: 39,90 zł (Megakoszulki)

Nóż do pizzy dla matematyka

Chyba nie znam ludzi, którzy nie lubią pizzy. Stąd pomysł na kolejny prezent, tym razem dla matematyka. Jest nim nóż do pizzy w kształcie kątomierza, który umożliwi pokrojenie jej na 6 lub 8 idealnie równych kawałków.

Prezent dla matematyka

Perfekcyjny nóż do pizzy, cena: 59,00 zł (4Gift)

Torba dla fizyka

Torby to kolejny prezent, który dość często pojawia się w moich inspiracjach. Dzisiaj mam dla Was pomysł na prezent dla nauczycielki fizyki, która jest także miłośniczką kawy.

Prezent dla fizyka

Torba ekologiczna z nadrukiem E-mc2, cena: 22,50 zł (Little Things)

Skarpetki dla biologa

Teraz kolej na prezent z dużą dawką humoru. Sprawdzi się on w przypadku oryginalnych nauczycieli lub nauczycielek biologii, ale również polonistów.

Prezent dla biologa

Skarpetki kiwi, cena: 20,00 zł (Pakamera)

Zegar dla geografa

Z czym najbardziej kojarzy Wam się lekcja geografii? Ja kojarzę ją m.in. z mapą świata i sprawdzianami ze znajomości miast, państw, gór, rzek itd. Dlatego dla nauczyciela geografii proponuję nowoczesny zegar w kształcie mapy świata, który będzie stanowił idealny dodatek do każdego mieszkania.

Prezent dla geografa

Zegar ścienny World – Mapa Świata, cena: 110,00 zł (Modern-Clock)

Szelki dla muzyka

Dla eleganckiego nauczyciela muzyki polecam szelki. W sklepach internetowych znajdziecie też wiele innych propozycji z motywami nutowymi, np. kubki, torby na zakupy, skarpetki lub bransoletki.

Prezent dla muzyka

Szelki muzyczne z motywem nutowym, cena: 25,00 zł (Muzyczny)

Poszetka dla chemika

Eleganckiemu nauczycielowi chemii na pewno przyda się poszetka z pierwiastkami chemicznymi. Do kompletu można dokupić również muchę.

Prezent dla chemika

Poszetka chemika, cena: 45,00 zł (Pakamera)

Mydło dla informatyka

Idealny pomysł na drobny i niedrogi prezent. Na pewno spodoba się zwłaszcza nauczycielce informatyki, ponieważ kobiety szczególnie lubują się w nietypowych i pachnących kosmetykach.

Prezent dla informatyka

Mydełko dla informatyka, cena: 28,00 zł (Pakamera)

Deska do krojenia dla nauczycielki

Na koniec proponuję Wam dwa uniwersalne prezenty. Pierwszym z nich jest deska do krojenia z dwuznacznym napisem 😉 Prezent przydatny zwłaszcza nauczycielkom, które lubią spędzać czas wolny w kuchni.

Prezent dla nauczycielki

Kobieta z klasą – deska do krojenia, cena: 74,99 zł (My Gift DNA)

Czekoladki dla nauczyciela

Ostatni prezent jest może częściej spotykany, więc proponuję wybrać bardziej nietypową formę.

Dla nauczyciela

Super Nauczyciel, cena: 27,20 zł (Chocolissimo)

Jakie prezenty preferujecie dla nauczycieli? Który prezent z mojej listy podoba Wam się najbardziej? A może macie inne ciekawe pomysły? Czekam na Wasze komentarze.

W dzisiejszym wpisie wykorzystałam zdjęcia ze stron: www.megakoszulki.pl, www.4gift.pl, www.littlethings.pl, www.pakamera.pl, www.modernclock.pl, www.muzyczny.pl, www.mygiftdna.pl

No Comments Yet.

Leave a comment